Zaufało nam 3000 kandydatów. Pomożemy Ci w znalezieniu stabilnego zatrudnienia.

O nas

Injob B.V to dwujęzyczny zespół tworzony przez profesjonalistów w branży HR. Działamy na holenderskim rynku agencji pracy tymczasowej od wielu lat z powodzeniem zapewniając pracę naszym kandydatom. Kierujemy się zasadą odpowiedzialności, przejrzystości i współpracy. Dogłębna znajomość rynku pozwala nam nawiązywać współpracę tylko z rzetelnymi i sprawdzonymi firmami. Decydując się na prace przez injob .B.V możesz być pewny że będziesz zatrudniony na warunkach holenderskich, twoje wynagrodzenie będzie zgodnie z CAO. Nasi pracownicy otrzymują wynagrodzenie wypłacane co tydzień.
Dołącz do nas by twoja kariera mogła się rozwijać z uczciwym i stabilnym pracodawcą.

Praca dla injob

Jesteśmy zainteresowani współpracą z rzetelnymi i uczciwymi pracownikami. Zatrudniamy specjalistów (np. ślusarzy, mechaników, kierowców, budowlańców itp.) oraz osoby bez doświadczenia. W zamian oferujemy dobrą pracę na atrakcyjnych warunkach. Rekrutujemy między innymi do takich branż jak: spożywcza, logistyczna, produkcyjna, metalowa, a także rolnicza oraz ogrodnicza.

Administracja

Nasi pracownicy otrzymują od nas pomoc w zakresie księgowości oraz rachunkowości. Posiadamy certyfikaty dotyczące rozliczenia podatku holenderskiego oraz zwrotu kosztów ubezpieczenia zdrowotnego.

Zakwaterowanie

Pracując za naszym pośrednictwem możesz skorzystać z pomocy w znalezieniu zakwaterowania. Nie wymagamy od naszych pracowników mieszkania w wybranych przez nas lokacjach. Masz swoje mieszkanie? My znajdziemy Ci pracę w Twoich okolicach. Jeśli potrzebujesz zakwaterowania by podjąć za naszym pośrednictwem pracę, my Ci to zapewnimy.