O nas

Jesteśmy holenderską agencją pracy, która oferuje naszym polskim kandydatom stałą pracę w dobrych warunkach i renomowanych firmach na terenie Holandii. Umożliwiamy przejście na kontrakt oraz wspieramy w rozwijaniu kariery zawodowej.

Nasza agencja jest certyfikowanym członkiem NBBU (Holenderskiego Związku Agencji Pośrednictwa Pracy i Pracy Tymczasowej), co oznacza, że spełniamy wszystkie wymogi jakościowe, administracyjne i finansowe zgodne z wymogami prawa pracy w Holandii.

Wyróżnia nas indywidualne podejście zarówno do kandydatów, jak i klientów. Nie oferujemy grupowych prac tymczasowych, a stabilne zatrudnienie. Charakteryzuje nas wysoka kultura osobista, której oczekujemy również od naszych potencjalnych pracowników.

Oferujemy również stałe godziny pracy, regularne tygodniowe wypłaty, możliwość ubezpieczenia zdrowotnego, składki emerytalne od pierwszego dnia pracy, 8,33% dodatkowych środków na wypłatę pieniędzy wakacyjnych oraz 10,92% godzin urlopowych.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi ofertami, które znajdują się na stronie internetowej oraz na naszych profilach na Facebooku i Instagramie.