Kierowcy ciężarówek w Rotterdamie

Rotterdam
€ 14,50
p/u uur
Geslacht:

JOB DETAIL

Natychmiast szukamy kierowcy ciężarówki w Rotterdam

Obowiązki obejmują:

• Przygotuj dostawę, planując najlepszą trasę, biorąc pod uwagę czasy jazdy i odpoczynku
• Sprawdzanie stanu technicznego ciężarówki (w tym sprawdzanie poziomu oleju i stanu opon)
• Sprawdź i zabezpiecz ładunek
• Bezpieczny i wydajny transport ładunku do właściwego miejsca przeznaczenia
• Załadunek i rozładunek towarów (ewentualnie we współpracy z personelem załadunku i rozładunku)
• Otrzymuj i podpisuj paragony, dowody dostawy i / lub inne formularze
• Rejestracja odpowiednich danych zgodnie z (między) wytycznymi krajowymi
• Zgłaszanie możliwych opóźnień, przypadków uszkodzeń, usterek pojazdu i innych problemów

Wymagania pracy:

• Mieszka w Rotterdam lub w jego pobliżu
• Dostępne natychmiast
• Karta kierowcy i aktualny kod 95
• Minimum 1 rok doświadczenia
• prawo jazdy CE

Oferujemy Ci to
• Doskonała pensja zgodnie z CAO Cleaning, €14,50  brutto za godzinę.
• środowisko pracy, w którym Ty jako pracownik jesteś centralny

Informacje kontaktowe

Czy stałeś się entuzjastyczny, czytając powyższe stanowisko? Wypełnij formularz kontaktowy po prawej stronie i naciśnij wyślij, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Nederland

plaats