Pakowanie suplementów | Nijmegen

Nijmegen
€13,67
37.5

Funkcja:
Pakowanie suplementów

Na czym polega praca?:
Głównym zadaniem jest wtórne pakowanie produktów medycznych, każdego dnia można wykonywać inne zadanie. Praca jest zarówno siedząca jak i stojąca – w zależności od wykonywanych zadań.
Poszukujemy osób na poniższe stanowiska:

– operator w dziale napełniania ampułek i torebek – praca polega na napełnianiu torebek i ampułek ortopedycznych. Praca jest monotonna, w 80% siedząca, wymaga wysokiej wydajności. Wymagania: brak makijażu, biżuterii, długich paznokci, a także chorób skórnych.

– operator w dziale napełniania strzykawek – napełnianie, etykietowanie, zamykanie i pakowanie strzykawek. Przetwarzanie osierdzi – czyszczenie, perforowanie, cięcie, sprawdzanie, pakowanie w worki i zamykanie.

– operator w procesie wtórnym – umieszczanie łamaczy na ampułkach, obsługa maszyny do kontroli, naklejanie etykiet, pakowanie tac z ampułkami do pudełek.

Wymagania:
Komunikatywny język angielski lub holenderski, własny transport i zakwaterowanie oraz wysoka higiena osobista.

Co oferujemy:
Oferujemy stałe godziny pracy, regularne tygodniowe wypłaty, możliwość ubezpieczenia zdrowotnego, składki emerytalne od pierwszego dnia pracy, a także 8,33% dodatkowych środków na wypłatę pieniędzy wakacyjnych. Nasi pracownicy mają prawo do 10,92% godzin urlopowych, a także możliwość przejścia na stały kontrakt

Czas pracy:
07:00 – 15:30

Stawka brutto na godzine:
€13,67

Liczba godzin w tygodniu:
37.5

Zakwaterowanie:
Nie

Miasto:
Nijmegen