Pomoc domowa – praca z seniorami | Waalwijk

Waalwijk
€ 13,68
36

Funkcja:
Pomoc domowa – praca z seniorami

Na czym polega praca?:
Szukamy osoby z własnym autem, która chciałaby pracować jako pomoc domowa w prywatnych domach. Nasi klienci to osoby starsze, która potrzebują wsparcia w codziennym życiu i utrzymaniu czystego oraz bezpiecznego otoczenia w swoim domu. Do zadań należy sprzątanie i pomoc w codziennych obowiązach takich jak odkurzanie, pranie, prasowanie. Praca opiera się na elastycznych godzinach od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:30 do 20:00 oraz w soboty od 08:00 do 12:00. Firma oferuje zwrot kosztów dojazdu ( pierwsze 10km dziennie – 15 centów, powyżej 10km dziennie -28 centów). Warunkiem koniecznym jest dobry holenderski lub angielski i empatyczne podejście do osób starszych.

Wymagania:
Emaptyczne podejście do osób starszych, komunikatywny angielski lub holenderski, wlasne zakwaterowanie i dojazd do pracy.

Co oferujemy:
Oferujemy stałe godziny pracy, regularne tygodniowe wypłaty, możliwość ubezpieczenia zdrowotnego, składki emerytalne od pierwszego dnia pracy, a także 8,33% dodatkowych środków na wypłatę pieniędzy wakacyjnych. Nasi pracownicy mają prawo do 10,92% godzin urlopowych, a także możliwość przejścia na stały kontrakt

Czas pracy:
08:30 – 20:00

Stawka brutto na godzine:
€ 13,68

Liczba godzin w tygodniu:
36

Zakwaterowanie:

Miasto:
Waalwijk